Walram E1 – Eijden E2
Uit respect voor het overleden erelid, bestuurslid en lid van verdiensten Nico Marx wordt voor aanvang van de wedstrijd een minuut stilte gehouden. Mooi om te zien hoe onze jongens én de jongens van Eijsden hieraan deelnemen. Complimenten hiervoor!
Na deze bijzondere start beginnen we aan onze eerste thuiswedstrijd van deze competitie. Alleen Tijn is er deze wedstrijd niet bij.
De start van de wedstrijd is aan Eijsden. Even aftasten en de tegenstander analyseren… Bij onze eerste echte aanval is het dan ineens raak. Mooie actie en een mooie goal van Enzo!
Eijsden blijkt echter niet onder de indruk en scoort snel daarna al de 1-1. Het lijkt alsof onze spelers hierdoor extra geprikkeld worden want daarna regent het mooi lopende aanvallen. Met goed samenspel gaan we met doelpunten van Ralph, Leroy en nog twee keer Enzo met 5-1 de rust in!
Na rust volgen aan aantal positiewisselingen waardoor het niet meer zo loopt zoals in de eerste helft. Hier en daar een dekkingsfoutje en zich niet het positiespel houden leidt tot minder mooi voetbal maar het levert wel een aantal leermomenten op… Onze sterke verdediging met onder andere Lars, Jarno en Mike weten gelukkig Eijsden goed van zich af te houden en de schade te beperken tot slechts nog één tegendoelpunt.
Einduitslag na weer een puike wedstrijd: 7-2.